Top
Memişoğlu Ltd.Şti. | Parke Taşı Çeşitleri | Bordür Çeşitleri | Şev Taşı | Yağmur Oluğu | Buhar Kürlü Beton Boru | Bace Elemanları | Entegre Contalı Beton Boru
Telefon: +90 (282) 747 69 06
Scroll
Kara Yolları Bordürü

Yollarla başlayan ve yine yollarla biten nice hikayelere tanıktır Karayolları Bordürleri. Temiz çevre, estetik bir dünya için nice çabalara destek olur. Kalitesi, pratik uygulama özelliği ve ekonomik seçenekleri ile ürün, Türkiye´nin muhtelif yerlerinde kullanılmaktadır ve yine bir çok müşterilerimizin tercih etmeye devam edeceği ürünler arasındadır.


Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık
Karayolları Bordürü 30 cm 15 cm - 18 cm 70 cm 80 kg.
Galeri
Kara Yolları Bordürü Kara Yolları Bordürü Kara Yolları Bordürü
Belediye Bordürü

Yerel Belediyeciliğin öne çıktığı, insanların temiz çevreler aradığı su günlerde, Belediye Bordürü bir çok uygulamada kendini hissettiriyor. Estetik, ekonomik ve dayanıklılık olarak karşımıza çıkan ilk özellikleri Belediye Bordürü´nün uygulayıcılar tarafından tercih edilmesine neden oluyor.


Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık
Belediye Bordürü 30 cm 12 cm - 15 cm 70 cm 70 kg.
Galeri
Belediye Bordürü Belediye Bordürü Belediye Bordürü
Bahçe Bordürü

Günümüz şehir hayatında her geçen gün daha da önemi artan Bahçeler, çok özel bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Yemyeşil dünyalarda daha keyifli ve estetik ortamlar için ilk yardımcılar arasında geliyor Bahçe Bordürü. Farklı renkler ile de sunulan ürün, hayal edilebilen uygulamalar için Memişoğlu tarafından sizler için üretiliyor.


Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık
Bahçe Bordürü 20 cm 9 cm - 12 cm 50 cm 28 kg.
Galeri
Bahçe Bordürü Bahçe Bordürü Bahçe Bordürü
Refüj Bordürü

Ekonomik ve dayanıklı olması sebebiyle, belediyelerin sıkça tercih ettiği Refüj Bordürü, genellikle bulvar yolların yeşillendirilmesi için kullanılmaktadır.


Yükseklik Genişlik Uzunluk Ağırlık
Refüj Bordürü 30 cm 28 cm - 10 cm 50 cm 88 kg.
Galeri
Refüj Bordürü Refüj Bordürü Refüj Bordürü